جلوه نگاري قالب وبلاگ  ( قالب ورزشي)

به علت درخواست تعدادي از بلاگرها ي  پارس نوشت تصميم گرفتم تعدادي قالب دستكاري شده  با استفاده از تصاوير زيبا و ...با امكانات زير براي بلاگرها و كاربران محترم پارس نوشت طراحي نمايم.

1- شمارنده (تعداد بازديدها )
2- نظر بدهيد (اظهار نظر كاربران )
3- تاريخ روز
4- زمان آخرين مطالب ارسالي
5- آماده كردن مكاني جهت ايجاد پيوند
6- تهيه ي دو مكان ديگر جهت درج  موارد دلخواه

قالب آماده شده كاملا تست شده است و با خيال راحت مي توانيد كد هاي قالب را جايگزين قالب فعلي وبلاگ خود نماييد. براي اين كار كافي است تا قالب آماده شده را كپي نماييد و به جاي قالب وبلاگ خود انتقال (paste ) دهيد.

توجه مهم : ابتدا قالب آماده شده را در Notepad  كپي كنيد و سپس آن را به جاي قالب وبلاگ خود انتقال دهيد.  

Start>>AllPrograms>>Accessories>>Notepad

 

لطفا درون همين جعبه كليك سمت راست نماييد ؛ ابتدا از منوي گسسته باز شده گزينه ي Select All كليك نماييد تا كليه ي كدها انتخاب شوند. پس از انتخاب دوباره كليك سمت راست ديگري نماييد و از منوي گسسته ي باز شده اين بار گزينه ي Copy را انتخاب كنيد ؛ و در Notepad ذخيره كنيد.

اكنون به سراغ انتخاب قالب وبلاگ خود برويد . وبا كليك روي HTML قالب وبلاگ خود ، ابتدا با كليك سمت راست روي محتويات و كدهاي قالب وبلاگ و انتخاب آنها ( Select All ) ؛ براي بار دوم نيز كليك سمت راست ديگري و از منوي گسسته باز شده اين بار گزينه ي (Cut ) را كليك كنيد و كدهاي قالب خود را در يك  Notepad ديگر منتقل كنيد. ( Paste )

حال كدهاي قالب ورزشي را از Notepad به جاي كدهاي قالب خودتان انتقال دهيد .( Select All>>Copy>>Paste ) و گزينه ي Design قالب وبلاگ خود را كليك كنيد. كمي صبر كنيد تا قالب وبلاگ خود را ببينيد.در صورتي كه از قالب وبلاگ راضي بوديد آن را ذخيره نماييد. در غير اينصورت ( Refresh ) كنيد و بدون ذخيره به ساير قسمت هاي وبلاگ خود برويد.

 

كد قالب ورزشي

در صورتي كه اينگونه قالب ها مورد پسند كاربران و بلاگرهاي محترم پارس نوشت قرار بگيرد ، قالبهاي ديگري در دست تهيه دارم .

لطفا نظر ، پيشنهاد و راه كارهاي خودتان را در اين مورد اعلام نماييد. با تشكر

 بازگشت به وبلاگ